NOVOLETNO VOŠČILO ŽUPANA

Spoštovane občanke, spoštovani občani,

 

Sreča je tisto, kar bomo ob stisku rok ob prihajajočih praznikih najpogosteje želeli drug drugemu. Kjerkoli jo boste iskali, iskreno upam, da jo boste v prihajajočem letu tudi našli.

 

K srečnemu življenju v naši skupnosti, v kateri si delimo usodo, pa prispevamo vsi. Iskrena hvala Vam za vse, kar dobrega postorite za našo občino. Pravijo, da je že lepa misel veliko pomeni, moč besede spreminja svet, dobro dejanje pa ga izboljša.

Želim, da bi v novo leto vstopili optimistični, zadovoljni, polni zamisli za skupno prihodnost ter predvsem složni. Tako pripravljeni bomo skupaj pričakali izzive, ki jih v novem letu gotovo ne bo manjkalo.

Pa da ne pozabim na zdravje – mogoče prevečkrat izrečena beseda, vendar menim, da zdravje in osebna sreča največ prispevata k uspešnosti in zadovoljstvu. To pa je tisto, kar potrebujemo, mar ne?

Srečno 2015                                                 mag. Branko Belec, župan

 


 

Morda ti bo všeč tudi...

Skip to content