Poziv za objavo prispevkov in fotografij za glasilo – Glas občine Križevci

Ikona glas ocine 2014

Poziv k oddaji prispevkov za občinsko glasilo in k sodelovanju v foto natečaju za naslovno in zadnjo stran glasila. 

 

Vse občanke in občane (še posebej predsednike društev in vse,ki se dobro znajdete s peresom ali za objektivom) pozivam, da s svojimi idejami in predlogi ter že lastnimi napisanimi prispevki, fotografijami doprinesete k letošnji izdaji glasila Glas občine Križevci. Vsak, ki se želi preizkusiti kot pisec člankov, ima željo po objavi napisanih prispevkov je lepo vabljen, da sodeluje in pomaga soustvariti letošnjo izdajo glasila. Kdo drug, ki se bolje znajde za objektivom pa je lepo vabljen, da pošlje svoje fotke, ki so posnete v naši občini za fotonatečaj. Še vedno se trudimo, da vam občanom ponudimo vsako leto boljše, vsebinsko bogatejše čtivo, ki ga bodo vsi radi vzeli v roke, prelistali in z navdušenjem prebrali. 

 

Prispevke in fotografije lahko pošljete najpozneje do 15. julija na sledeči e-mail naslov: andreja.kurbos83@gmail.com 

 

Lep pozdrav, 

 

Andreja Obal, odgovorna urednica glasila Glas občine Križevci

 

Morda ti bo všeč tudi...

Skip to content